مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۳۹۶/۰۶/۰۶

افتتاح و بهره برداری ۵۲۶ پروژه طی هفته دولت در استان کرمان

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان از افتتاح و بهره برداری ۵۲۶ پروژه طی هفته دولت در استان کرمان خبر داد و گفت: ۳۵۶ پروژه ملی و استانی با اعتباری بالغ بر ۵۶۵ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان و ۱۷۰ پروژه خصوصی با اعتباری بالغ بر ۲۹۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در هفته دولت به افتتاح می رسد...

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان از افتتاح و بهره برداری 526 پروژه طی هفته دولت در استان کرمان خبر داد و گفت: 356 پروژه ملی و استانی با اعتباری بالغ بر 565 میلیارد و 900 میلیون تومان و 170 پروژه خصوصی با اعتباری بالغ بر 294 میلیارد و 500 میلیون تومان در هفته دولت به افتتاح می رسد.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، مصطفی آیت اللهی موسوی صبح یکشنبه همزمان با چهارمین روز از هفته دولت به منظور بازدید و افتتاح چندین پروژه عمرانی به شهرستان بافت سفر کرد و در بدو ورود به این شهرستان با حضور در گلزار شهدای شهرهای بافت و بزنجان با نثار فاتحه و تقدیم گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
وی در ادامه این سفر با حضور در جمع اصحاب رسانه و مطبوعات، از افتتاح و بهره برداری 526 پروژه طی هفته دولت در استان کرمان خبر داد و گفت: 356 پروژه ملی و استانی با اعتباری بالغ بر 565 میلیارد و 900 میلیون تومان و 170 پروژه خصوصی با اعتباری بالغ بر 294 میلیارد و 500 میلیون تومان در هفته دولت به افتتاح می رسد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان یادآورشد: از مجموع 144 پروزه آماده کلنگ زنی در سطح استان، 132 پروژه ملی و استانی با اعتباری بالغ بر 270 میلیارد و 600 میلیون تومان و 12 پروژه خصوصی با اعتباری بالغ بر 104 میلیارد و 400 میلیون تومان در هفته دولت آماده کلنگ زنی می باشد.
موسوی خاطر نشان کرد: در مجموع اعتبارات پروژه های قابل افتتاح طی دولت تدبیر و امید در سطح استان 860 میلیارد و 400 میلیون تومان و پروژه های آماده کلنگ زنی 375 میلیارد تومان می باشد.
وی با اشاره به افتتاح 26 پروژه با اعتباری بالغ بر 11میلیارد و 600 میلیون تومان در شهرستان بافت، تصریح کرد: در هفته دولت امسال همچنین 6 پروژه با اعتباری بالغ بر 470 میلیون تومان کلنگ زنی خواهد شد.

***افتتاح پروژه های عمرانی شهرستان بافت
در ادامه سفر یکروزه سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان به شهرستان بافت، پروژه پرورش مرغ گوشتی 20 هزار قطعه ای با سرمایه ای بالغ بر 3 میلیارد ریال و تالار پذیرایی شایگان با سرمایه گذاری 4 میلیارد تومان با بهره مندی از 800 میلیون ریال از تسهیلات صندوق کارآفرینی امید و همچنین مجتمع کشت گلخانه ای با هزینه ای بالغ بر 300 میلیون تومان و اشتغالزایی برای 3 نفر و آسفالت معابر شهر بزنجان به میزان 70 هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.
موسوی در ادامه پروژه آبرسانی به روستای هنگوئیه شهرستان بافت را با اعتباری بالغ بر 2 هزار و 300 میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی و طول لوله گذاری 5 کیلومتر و با بهره مندی 80 خانوار را کلنگ زنی کرد.
همچنین در ادامه سفر یکروزه سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان به شهرستان بافت، عملیات اجرایی پروژه توسعه بازسازی شبکه توزیع آب آشامیدنی این شهرستان با اعتباری بالغ بر 5 هزار و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی و طول لوله گذاری 10 کیلومتر و بهره مندی 600 خانوار آغاز شد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان در ادامه از کلنیک دکتر نوحی واقع در شهر بزنجان و مرکز خدمات جامع سلامت شهر بزنجان با مشارکت بخش خصوصی، پروژه احداث هتل و مجتمع گردشگری بافت، کشتارگاه صنعتی طیور برادران صادقی و پروژه فولاد بافت بازدید و با امام جمعه شهرستان بافت و همچنین دیدار با اعضای شورای شهر بافت دیدار و گفتگو کرد.


منبع : اداره کل فنی استانداری
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲