مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۳۹۶/۰۹/۰۳

بازدید سرپرست معاونت عمرانی استانداری از سامانه سامد

سرپرست معاونت عمرانی استانداری با حضور در سامانه «سامد» ضمن پاسخ گویی به تماس های مردمی گفت: رهبر معظم انقلاب همواره بر مردم سالاری و تکریم ملت شریف تاکید دارند که سامانه «سامد» یکی از خدمت های خوب دولت تدبیر و امید در راستای این فرمایش رهبری است....

سرپرست معاونت عمرانی استانداری با حضور در سامانه «سامد» ضمن پاسخ گویی به تماس های مردمی گفت: رهبر معظم انقلاب همواره  بر مردم سالاری و تکریم ملت شریف تاکید دارند که سامانه «سامد» یکی از خدمت های خوب دولت تدبیر و امید در راستای این فرمایش رهبری است.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، دکتر آیت  الهی موسوی با اشاره به این که سامانه «سامد» به منظور ارتقاء خدمات  الکترونیکی و پاسخ گویی سریعتر به مشکلات  عموم مردم راه اندازی شده است، اظهار داشت: همه ما خدمتگزار مردم هستیم و باید جوابگوی مشکلات مردم باشیم.
معاون استاندار کرمان افزود: مراجعات حضوری هم زحمتی برای مردم دور از مرکز استان است و هم تعداد پاسخ گویی به مراجعین محدود می باشد که سامانه «سامد» موجب کاهش مراجعه حضوری مردم به ادارات و تسریع در رسیدگی به امورات می شود.
وی با  بیان اینکه  باید به مردم این اعتماد داده شود که از طریق این سامانه می توانند مشکلات خود را مطرح، پیگیری و حل نمایند؛ از مردم خواست: از طریق این سامانه شکایات های خود را پیگیری نمایند.
آیت الهی موسوی به مردم این اعتماد را داد که در این سامانه هویت فرد تماس گیرنده کاملا محرمانه باقی می ماند تا از برخورد های احتمالی جلوگیری شود.
 


منبع : اداره کل فنی استانداری
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲