مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۳۹۸/۰۳/۰۲

با حضور دکتر موسوی

جلسه شورای فنی استان تشکیل شد.

جلسه شورای فنی استان در تاریخ یکم خرداد ماه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ،معاون نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دیگر اعضاء شوری فنی استان در معاونت عمرانی استانداری تشکیل شد.

جلسه شورای فنی استان در تاریخ  یکم خرداد ماه با حضور معاون  هماهنگی امور عمرانی استانداری  ،معاون نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دیگر اعضاء شوری فنی استان  در معاونت عمرانی استانداری تشکیل شد.
در این جلسه  دبیر کارگروه نظارت شورای فی استان گزارش بازدید کارگروه منتخب شورای فنی استان از مناطق سیل زده استان لرستان را ارائه نمود.
در پایان جلسه دکتر آیت اللهی موسوی معاون محترم  هماهنگی امور عمرانی  استانداری از دبیرخانه شورای فنی استان و همچنین اعضای شورای فنی و کارگروه های زیر مجموعه آن  بابت برگزاری منظم جلسات شورای فنی استان در سال 97 تشکر کرد و اعضای شورای فنی خواستند نظرات خود را در مورد اولویت های کاری شورای فنی در سال 98 را به دبیرخانه شورای فنی اعلام نمایند همچنین در ادامه ایشان  از گزارش بازدید کارگروه منتخب شورای فنی استان در خصوص مناطق سیل زده استان لرستان تشکر کرد و خواستار اطلاع رسانی هرچه دقیق تر در این خصوص  از طریق ارائه این گزارش برای مدیران دستگاه های اجرایی و همچنین مردم استان شد.


منبع : اداره کل فنی استانداری


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲