مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۳۹۸/۰۳/۲۷

دکتر زیوری مدیرکل دفتر فنی استانداری خبر داد:

تدوین برنامه جامع کاهش تصادفات درون شهری و برون شهری در استان در دستور کار قرار دارد

دکتر غلامحسین زیوری مدیرکل دفتر فنی استانداری کرمان از تدوین برنامه جامع کاهش تصادفات درون شهری و برون شهری در استان خبر داد و

دکتر غلامحسین زیوری مدیرکل دفتر فنی استانداری کرمان صبح امروز 27 خرداد 98 در جلسه شورای ترافیک استان از تدوین برنامه جامع کاهش تصادفات درون شهری و برون شهری در استان خبر داد و عنوان کرد: براساس شاخص‌ها و دستورالعمل‌های قانون برنامه ششم و احکام دائمی برنامه توسعه کشور، کاهش آمار تصادفات باید صورت گیرد.
مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری ادامه داد: در برنامه ششم توسعه این کاهش باید به 31 درصد و طبق احکام دائمی سالانه 10 درصد کاهش آمار را باید داشته باشیم، لذا برنامه جامع کاهش تصادفات درون شهری و برون شهری در استان در حال تدوین است.
دکتر زیوری عنوان کرد: بیش از 86 درصد آمار تصادفات منجر به فوت استان کرمان در هشت شهرستان جمع‌بندی می‌شود لذا برنامه جامع کاهش تصادفات را به صورت برش شهرستانی هم باید داشته باشیم.
وی توجه به عابران و راکبان موتورسیکلت، آموزش و فرهنگ سازی، مباحث نظارتی به ویژه در توسعه دوربین‌ها، ایمن‌سازی بزرگ‌راه‌ها و محورهای اصلی و ورودی شهرها، توسعه کمی و کیفی مراکز فنی خودرو را از شاخص‌های اصلی برنامه جامع کاهش تصادفات برشمرد.


منبع : اداره کل فنی استانداری
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲